top of page

ČASTÉ OTÁZKY

82EF17E4-E1A1-4F59-BED7-C3FF1574D737.jpeg

Můžu se připojit i když nemám žádné předchozí taneční zkušenosti?

Ano, kurzy jsou otevřené pro všechny bez ohledu na taneční zkušenosti.

Co bych si měla přinést na první lekci?Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se cítíš příjemně a pokud máš chrániče na kolena, neváhej je vzít s sebou. Také je dobré s sebou mít dostatečné množství pití pro udržení pitného režimu.

Jaké taneční styly nabízím?

Nabízíme různé taneční styly, primárně učím ladies dance a twerk, ve kterých najdeš i kousky jazz dance, contemporary, hip-hop a dalších.

Kdo je taneční lektor a jaké má certifikáty/dovednosti?

Jsem Aneta Mašátová a jsem certifikovaný trenér tance a mám za sebou celkově 19 let zkušeností.

IMG_0678.JPG

Jaká je atmosféra na tanečních hodinách? Atmosféra na mých tanečních hodinách je přátelská, podporující a plná zábavy. Všichni si tykáme, podporujeme se a každý má prostor pro své individuální vyjádření. Těším se na nové tanečnice!

Kde se nachází taneční studio a kde parkovat?Tréninky probíhají na v Krašovská aktivity centrum Plzeň. Parkování je k dispozici v blízkosti areálu.

Máte omezení pro věk nebo úroveň tanečníků? Lekce jsou otevřené pro všechny úrovně tanečníků – od začátečníků po pokročilé a pro twerk je potřeba být starší 15 let.

Kdy začínají otevřené lekce?

Letos začínáme opět v září a to hned v pondělí 4.9.. Neváhej a rezervuj si své místo!

Jaké jsou možnosti individuálních lekcí nebo choreografií na míru?

Nabízím individuální lekce i choreografie na míru pro ty, kteří chtějí osobní taneční zkušenost. Cena a okolnosti se pak odvíjí od okolností, délce a dalších faktorech.

Jaká je politika zrušení nebo odkladu lekcí? Pokud chceš zrušit nebo odložit lekci, dej vědět co nejdříve, abychom mohli najít nejlepší řešení.

Jak se mohu zaregistrovat na taneční lekce?Registrace na taneční lekce je možná přes webovou stránku, e-mailem na info@dancebyanet.cz nebo na telefonním čísle +420720118856

Jaké jsou ceny za tréninky a jak mohu platit? Ceny za tréninky se liší v závislosti na typu tréninku. Za jednorázový trénink je to 150,- a za soukromý je to pak 600,- + cena sálu. Platební metody zahrnují bankovní převod, platbu hotově na místě nebo platbu pomocí mobilní aplikace na místě.

Máte nějaké slevy nebo akce pro nové tanečníky?

Občas nabízím speciální slevy nebo akce pro nové tanečnice. Aktuálně není žádná aktivní.

Máš stále dotaz?

Využij kontaktní formulář nebo live chat v pravém dolním rohu.

bottom of page