top of page

Twerk je nádherný a výrazný taneční styl, který je plný energie a sebevědomí. Tento taneční styl se zaměřuje na pohyby boků, zadečku a spodní části těla, které jsou koordinované do rytmu hudby.

Charakteristikou twerku je vlnění a švihání boky, zdůrazňující sílu a koordinaci spodní části těla. Twerk se vyvíjel z afrických a karibských tanečních tradic a dnes se stal globálním fenoménem, který přitahuje tanečníky a tanečnice po celém světě.

24C7A2E3-FFA6-4196-94CE-15E683113A8F.jpeg

V choreografiích twerku je možné vidět různorodost stylů a technik, které umožňují tanečníkům vyjádřit svou individualitu. Rychlé a ostré pohyby boků, ale i pomalejší a smyslné vlnění tvoří základ twerku a dodávají tomuto tanečnímu stylu jeho charakteristický vzhled.

Při tanci twerk se tanečníci cítí svobodní a sebejistí, což tvoří nezapomenutelný taneční zážitek. Tento taneční styl je otevřený pro všechny, bez ohledu na úroveň dovedností.

Twerk je nejen tanečním stylem, ale také prostředkem pro zvýšení sebevědomí a vyjádření identity. Při twerku mohou tanečnice a tanečníci objevovat nové stránky svého těla a tanečního projevu, čímž se propojují s hudbou a sami se sebou.

twerk

Máš dotaz? Neváhej napsat!

bottom of page