top of page

Taneční styl s názvem Ladies Dance je dynamický, smyslný a plný ženské energie. Tento taneční styl je inspirován a vytvořen pro ženy, aby oslavovaly svou sílu, eleganci a sebevědomí na tanečním parketu.

Charakteristika Ladies Dance spočívá v plynulých pohybech, které zdůrazňují krásu ženského těla a zvýrazňují jeho linie. Tento styl tance kombinuje prvky z různých stylů, jako je disco dance, jazz dance, contemporary, twerk, a další, a vytváří tak jedinečnou kombinaci, která podtrhuje individuální projev každé tanečnice.

Taneční choreografie Ladies Dance často obsahuje smyslné a elegantní prvky, které zvýrazňují pohyby boků, rukou a vlnění těla. Zároveň se však soustředí na sílu a energii, které tvoří pevný základ celého tance.

V Ladies Dance se klade důraz na expresivitu a emotivitu. Tanečnice mají příležitost vyjádřit své emoce a osobní prožitky skrze pohyb a gesta, což tvoří hlubší spojení s hudbou a pohybem.

Tento taneční styl je vhodný pro všechny úrovně tanečnic, od začátečnic po pokročilé. Důležité je otevřít se novým výzvám a objevovat své taneční já v rámci Ladies Dance.

ladies dance

Máš dotaz? Neváhej napsat!

bottom of page